בית חדשות הסלמה במאבק במאשרי זדים מחריף- מחאה נגד עופר ארז מצדיק מעשי ברלנד

הסלמה במאבק במאשרי זדים מחריף- מחאה נגד עופר ארז מצדיק מעשי ברלנד

הסלמה במאבק במאשרי זדים מחריף- מחאה נגד עופר ארז מצדיק מעשי ברלנד
0

הסלמה במאבק נגד מצדיקי מעללי ברלנד מחריף- תושב העיר אלעד התקשר למארגן השיעור של עופר ארז שצפוי להיות היום ביום ראשון ומוחה בו נמרצות.

בעקבות ההקלטה שנחשפה באתר כיכר השבת בה נשמע עופר ארז שאומר שהוא יכל לברר יותר אם ברלנד אכן ביצע את המעשים החמורים בנשים הוא נשאל אם מישהו רואה את ברלנד קרב לאביזרייהו דג"ע האם הוא צריך לעזוב אותו? עופר ארז השיב שלא צריך לעזוב את ברלנד, וגם אם הוא ידע שברלנד אכן נפל (למעשים החמורים המיוחסים לו בהם הודה והורשע לפני כחודש בבית המשפט השלום בירושלים), ועוד שיעור שהובא בקו מידע שובו בנים שם נאמר שצדיק מחויב לרדת לעבירות באונס ובלי שום רצון או תאוה.

רבים שהאזינו לדברים הללו נסמרו אזניהם ויצאו למחאה נמרצת בעופר ארז, בין הדברים ביקשו ממערכת הוירטואלית 'אוצרות' להסיר לאלתר את שיעוריו מאחר ודיבורים כאלו נגועים בשבתאות ובעקירת יסודי התורה שכביכול יש להצדיק איזה היתר לעבור עבירות, ויצאו בפשקוילים כנגדו.

בימים האחרונים הסלמה במאבק נגד האיש עופר ארז, אחד מתושבי העיר אלעד יוצא למחאה במארגן השיעור בעיר אלעד, לדבריו, לא יקום ולא יהיה בעיר אלעד עיר התורה לתת לאדם שמדבר דברים נגד התורה ודברים שמתאימים לנצרות רח"ל לישא שיעור בעיר הקודש זו.

מעופר ארז לא נמסר עדין תגובה רשמית

עופר ארז ביחד עם רבו אליעזר ברלנד

בהקלטה פתיח של מי ששאל את עופר ארז בענין מעללי ברלנד

השיעור המצמרר בו מסביר עופר ארז דברי כפירה שצדיקים גמורים יורדים לתאוות והרע של עם ישראל והיצר הרע צריך להתגבר עליו

הפשקוויל שהופץ כנגד עופר ארז ברחובות ירושלים

 

מערכת אוצרות ברסלב

 

להשאיר את ההערה שלך

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

%d7%96%d7%a7%d7%a0%d7%99_%d7%95%d7%97%d7%a9%d7%95%d7%91%d7%99_%d7%91%d7%a8%d7%a1%d7%9c%d7%91_%d7%91%d7%9e%d7%97%d7%90%d7%94_%d7%90%d7%93%d7%99%d7%a8%d7%94