בית גדולי ישראל בעקבות החתימות נגד 'רבם הידוע', שובו בנים מכנים את רבני ברסלב 'ערב רב' ומשחיתים את המודעות

בעקבות החתימות נגד 'רבם הידוע', שובו בנים מכנים את רבני ברסלב 'ערב רב' ומשחיתים את המודעות

בעקבות החתימות נגד 'רבם הידוע', שובו בנים מכנים את רבני ברסלב 'ערב רב' ומשחיתים את המודעות
0

בעקבות החתימות על מכתב המחאה, שובו בנים מכנים את רבני ברסלב הנאבקים ברבם שנתפס בקלקלתו, לא פחות 'מערב רב'. ומשחיתים את המודעות שפורסמו ברחבי הארץ.

קצת רקע: לאחר שזקני וחשובי רבני ברסלב יצאו במכתב מחאה חריף כנגד אותם בריונים שפלים מקהילת שובו בנים שתקפו באלימות את הרה"ג ר' משה קרמר שליט"א בשבת, כשאהרן ריכטר ואחיו עם דוד מילר וחיכו לשעת הכושר לתקוף, הם מצאו את הרב קרמר צועד עם עם בני ביתו ברחובות ירושלים, ודוד מילר תקף את ר' משה קרמר ואף זרק לו את השטריימל לגג בית סמוך, האחים ריכטר (שבעבר נמנו עם חסידי תולדות אברהם יצחק והתקרבו ביחד עם אביהם שלמה ריכטר לברלנד) שצפו במחזה המביש נראים מחייכים ונהנים מתקיפת ר' משה קרמר כשהוא למעלה מגיל 80.

מכתב רבני ברסלב

דוד מילר נעצר ובהארכת המעצר השופטת ציינה שמדובר בתקיפה שאינה ברף התחתון, ולאחר מאמצים רבים מאנשי שובו בנים ועורכי דינו שוחרר בתנאים מגבילים, ובהמשך יוגש כנגדו כתב אישום חמור.

בעקבות כך זקני וחשובי רבני ברסלב, חתמו על מכתב מחאה כנגד התוקפים, ושם נכתב "וכל זאת באתו על אשר מוסר נפשו לקנאות קנאת ה' צבאות וללחום מלחמות ה' נגד רבם הידוע שכבר נתגלה קלונו וחרפתו בראש כל חוצות כפורץ גדרי תורה והלכה וחוטא ומחטיא בשאט נפש בחמורות שבחמורות וכפי שהדברים נחקרו ונתבררו כשמלה ע"י כמה וכמה דיינים חשובים וכבר באו על כך בכתובים זקני וחשובי חסידי ברסלב בארץ הקודש בגילוי דעת וקול קורא כידוע וכמפורסם".

מכתב רבני ברסלב התפרסם ברחבי הארץ והעולם, כשהוא מודבק ברחובות ובבתי הכנסיות בארץ, באירופה, ואף בגולת אמריקה, בכוללים ובישיבות וברשימת תפוצה של עשרות אלפי מיילים של הציבור החרדי.

אנשי שובו בנים שנכנסו להיסטריה ממסע הפרסום הנרחב, ניסו לטשטש את עוצמת המכתב בטענות מגוחכות שהתבררו כשקרים, ואף השחיתו חלק מהמודעות, תוך כדי שבקו המידע של הקהילה עולים עוד ועוד אנשי שובו בנים שמספרים על 'הישגיהם' בקריעת הכרוז שנחתם על ידי 'הערב רב' רח"ל.

 בהקלטה הבאה תוכלו לשמוע את אנשי 'שובו בנים' מספרים על השחתת המודעות.

 

 

 

%d7%96%d7%a7%d7%a0%d7%99_%d7%95%d7%97%d7%a9%d7%95%d7%91%d7%99_%d7%91%d7%a8%d7%a1%d7%9c%d7%91_%d7%91%d7%9e%d7%97%d7%90%d7%94_%d7%90%d7%93%d7%99%d7%a8%d7%94