בית חדשות שמועה טובה: קו המידע של 'שובו בנים' נחסם מהקומה הכשרה, ונפתח עם תנאים מגבילים

שמועה טובה: קו המידע של 'שובו בנים' נחסם מהקומה הכשרה, ונפתח עם תנאים מגבילים

שמועה טובה: קו המידע של 'שובו בנים' נחסם מהקומה הכשרה, ונפתח עם תנאים מגבילים
0

קו המידע של אנשי 'שובו בנים' נחסם מהקומה הכשרה למספר ימים, ונפתח עם תנאים מגבילים של ממש לאחר לחצים אדירים מצד 'שובו בנים'.

בימים האחרונים ניהלו אנשי "שובו בנים" מאבק מול ועדת הרבנים לענייני תקשורת, שחסמה את קו המידע לאור קריאתם של רבני ברסלב כנגד "רבם הידוע" אליעזר ברלנד, וההתבטאויות החמורות על רבני ברסלב שהועלו לקו.
אנשי ועדת הרבנים החלו לקבל מבול של טלפונים מטרידים מצד אנשי 'שובו בנים', ואף הגיעו "לדפוק" על דלת ביתו של אחד מחברי הוועדה, כשהם מבינים שנלקח להם אחד מאחרוני הלגיטימציה הציבורית שעוד נותרה להם.
כשפעילי המאבק שמו לב להטרדה הלא נעימה שמקבלים חברי וועדת הרבנים לענייני תקשורת מצד 'שובו בנים', ביקשו "בקו ברסלב" להתקשר ולתמוך בהחלטה הנכונה והצודקת  של הוועדה.
ואכן מאות מחסידי ברסלב ומחוצה לה נענו לקריאה בקו, והתקשרו וביקשו בצורה יפה ומכבדת מהוועדה להשאיר את "קו המידע" סגור ומסוגר לבל ייפלו ברשתו אחרים, וכמו שהתבטא בפנינו אחד מחברי הוועדה: "לא דמיינתי שיש כל כך הרבה תומכים במאבק באליעזר ברלנד".

מה שקרה אח"כ ושהביא לפתיחתו מחדש של "קו המידע" הוא, שלאור הלחצים הכבדים שמנהלי "קו המידע" קיבלו מצד 'שובו בנים', הם היו מוכנים לכרוע ברך לכל בקשה ותנאי מצד אנשי הוועדה, והכל בכדי לפתוח את הקו בחזרה לקומות הכשרות.
התנאי הראשון היה, סגירת מוחלטת של שלוחת המאזינים, ולא לעלות לשלוחה המרכזית מכאן ולהבא כל הודעה שהיא לא תורנית.

מתוכן דברי גורם בוועדה עמו שוחחו אנשי האתר "בחדרי חדרים", הוא אמר כך: "ההנחיות לגבי אישור הפעלת ופתיחת קווי תוכן לשמיעה בקווים הכשרים, מתקבלות על-ידי רבני הוועדה – רק בתנאי שהם מפוקחים בידי גורמים רבניים או חינוכיים, באשר לקווי תוכן אשר פועלים שלא לפי רוח חכמים, הרי שאין כלל פתח לדיון בנושא ואם תתגלה פירצה הרי שהוועדה תפעל לחסימתם לאלתר".

להשאיר את ההערה שלך

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

%d7%96%d7%a7%d7%a0%d7%99_%d7%95%d7%97%d7%a9%d7%95%d7%91%d7%99_%d7%91%d7%a8%d7%a1%d7%9c%d7%91_%d7%91%d7%9e%d7%97%d7%90%d7%94_%d7%90%d7%93%d7%99%d7%a8%d7%94