בית חדשות מסכת של שקרים: בתביעה שהגישו אליעזר ברלנד ויעקב בניסן לסגירת 'קו ברסלב'

מסכת של שקרים: בתביעה שהגישו אליעזר ברלנד ויעקב בניסן לסגירת 'קו ברסלב'

מסכת של שקרים: בתביעה שהגישו אליעזר ברלנד ויעקב בניסן לסגירת 'קו ברסלב'
0

האם אליעזר ברלנד לא היה מודע לתביעה כפי שפרסמו אנשי 'שובו בנים'? ומה ענה הר' צבי ברוומן שליט"א לר' יניב עסיס הי"ו כשנשאל האם נתן היתר ללכת לערכאות.

לאחר שאליעזר ברלנד ביקש באמצעות עורך דינו אברהם ביטון לצאת מהתביעה על 'קו ברסלב' ולהשאיר את יחצ"ן השקר יעקב בניסן כתובע יחיד, פרסמו אנשי 'שובו בנים' תגובה בה אמרו שברלנד כלל לא היה מודע לתביעה הזאת, וככל הנראה מי שקיבל את יפוי הכח עשה את הכל בשמו של ברלנד מבלי ליידע אותו. למי שלא עקב אחרי כל התפתחות פרשת התביעה יכול אולי לקבל תירוץ דחוק שכזה. מעבר לעובדה המוזרה מאד שמישהו נותן לעו"ד יפוי כח והוא עושה פעולות מבלי ליידע את מרשו, במקרה שלנו של תביעת 'קו ברסלב' מסתבר שאליעזר ברלנד ידע טוב מאד על איזה יפוי כח הוא חותם, בצילומי יפוי הכח לעורכי הדין

אפשר לראות את חתימתו המקורית של אליעזר ברלנד כמי שנותן להם בבירור מוחלט לתבוע בשמו לפי חוק 'לשון הרע', לא צריך להיות משפטן דגול כדי להבין שהוא נותן כח לעורכי הדין לתבוע את 'קו ברסלב'. מה גם שמשרד עורכי הדין מייצגים את אליעזר ברלנד רק בתיק התביעות שלו על 'קו ברסלב', כך שיפוי הכח יועד רק לתביעה הזאת.

ר' צבי ברוורמן שליט"א

עוד שקר שנחשף בימים האחרונים הוא שיחצ"ן השקר יעקב בניסן מתרץ לכל מי ששואל אותו על הרמת היד המחפירה בתורת משה והליכה לערכאות, עם היתר שקיבל לדבריו מהר' צבי ברוורמן שליט"א מהדיינים החשובים בעיר ביתר.
הר' יניב עסיס הי"ו מי שמלכתחילה נתבע על ידי בניסן וברלנד להתדיין בבית הדין של הר' צבי שליט"א, רק מתוקף היותו 'נתבע' רצה ללכת ולהתדיין בבי"ד של הר' יעקב תופיק שליט"א המרא דאתרא של העיר ביתר, התקשר להר' ברוורמן ושאל: האם זה נכון שנתן היתר לבניסן ללכת לערכאות? התשובה הלא מפתיעה יש לומר של ר' צבי שליט"א הייתה: "שקר וכזב" לא נתתי שום היתר שכזה לבניסן, ואין שום צורך להתדיין דווקא אצלי, לפני שהולכים לערכאות חייבים לדון בבית דין.

כאן ההקלטה בה מדבר הר' יניב עסיס הי"ו עם הר' צבי ברוורמן שליט"א.

 יעקב בניסן

להשאיר את ההערה שלך

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

%d7%96%d7%a7%d7%a0%d7%99_%d7%95%d7%97%d7%a9%d7%95%d7%91%d7%99_%d7%91%d7%a8%d7%a1%d7%9c%d7%91_%d7%91%d7%9e%d7%97%d7%90%d7%94_%d7%90%d7%93%d7%99%d7%a8%d7%94
Close