בית חדשות דעות ומאמרים אחד מפורשי 'שובו בנים' במאמר דעה מיוחד – מדוע הקרובים לברלנד מפחדים משחרורו?

אחד מפורשי 'שובו בנים' במאמר דעה מיוחד – מדוע הקרובים לברלנד מפחדים משחרורו?

אחד מפורשי 'שובו בנים' במאמר דעה מיוחד – מדוע הקרובים לברלנד מפחדים משחרורו?
0
אנשי שובו בנים מחונכים שהכל, אבל ממש הכל, זה אך ורק איך שהדברים נראים כלפי חוץ. הכל זה אך ורק למען המצלמה.
עבודת ה' זה לא משהו פנימי שבא כתוצאה מיישוב דעת אמיתי מה התכלית של החיים עלי אדמות, ומהתעוררות רצינית לתורה ולתפילה, אלא ההצגה היפה של "עובד ה' המושלם": פאות מפוזרות, גרטל במשך כל שעות היום, טלית שמוטה ונגררת בשעות הלילה בעיקר, טראנסים של מקהלות "תיקון הכללי", לעבור על כל עבירות התנועה האפשריות בדרך לעמוקה, להפקיר את החיים בהסתננויות לשכם, וכן על זו הדרך כפי שכולנו מכירים.
אותו דבר לגבי כל ההתנהלות שלהם בנושא מעמדו המשפטי של ברלנד.
את הדברים הבאים אנחנו אומרים לכם מידיעה בדוקה במאה אחוז, וגם מזמינים בזאת את אותם אנשים שתיכף נזכיר את שמותיהם לבוא ולתבוע אותנו על הוצאת דיבה:
כל אותם שמשקיעים את כל הטירוף שלהם לפעולות למען שחרורו של ברלנד, מנתן בזנסון, דרך בני מחלב ועד ליעקב בן ניסן, כולם ללא אף יוצא מן הכלל, בשיחות סגורות, רועדים עד עומק נפשם מהיום שבו ברלנד באמת ישתחרר וכבר לא יהיו את שומרי השב"ס שישמרו עליו שלא יחטוא בפרהסיה חטאים הכי חמורים, אותם חטאים שנתן בזנסון היה עד להם בשתי עיניו יום יום, במרוקו, בזימבבואה, בהולנד, וביוהנסבורג.

יעקב בניסן
למרות שלאמיתו של דבר לא חל כל שינוי משמעותי במצבו של ברלנד והוא בסך-הכל עובר מהחדר בכלא איילון לחדר סמוך לבית החולים הדסה שם הוא יהיה מוקף 24 שעות עם מאבטחים שהשב"ס מפקד עליהם וברלנד משלם עליהם – עצם העובדה שייתכן ובני משפחה יורשו להתקרב לברלנד – מטרידה את מנוחתם של בזנסון, מחלב ובן ניסן וכל האחרים, ומדירה שינה מעיניהם.
לא בגלל שייעשו עוד מעשים שהעונש היהודי עליהם הוא "ייהרג ואל יעבור", לא זה מה שמטריד אותם, אלא מהאפשרות שהמעשים יודלפו החוצה ויגיעו לידיעת הציבור.
מי שהכי מעוניין שברלנד יהיה שמור ומי שהכי יודע שאף אחד חוץ ממשטרה לא מסוגלת לעשות את זה, כפי שאשתו ובנו לא הצליחו למנוע אינספור מעשי עבירה גם בשנים בהם הוא היה שמור על ידם כמו כלב נושך, מי שהכי מכיר את זה מקרוב, זה נתן בזנסון וכל האחרים.
אם יש מישהו שהאינטרס הכי גדול שלו זה שברלנד יהיה בצינוק עד יומו האחרון – זה הם. זה נתן בזנסון. זה בני מחלב. זה יעקב בן ניסן. עופר ארז, וכל האחרים.
אך מה לעשות?
אצלם הכי חשוב זה הרושם הציבורי. זה איך שהדברים ייראו ברחוב. זו העובדה שהם יוכלו לצאת ולהודיע: אה, סוף סוף הזקן החולה החצי גוסס זכה להקלה מסויימת בעונשו והוא "משוחרר" במרכאות כפולות ומכופלות למעצר בית, גם אם כל מי שמעיין במסמך שפורסם ע"י דוברות בית המשפט נוכח מיד כי מדובר בחלופת מעצר עם ההגבלות הכבדות ביותר שקיימות בחוק ושניתנות רק לגרועים שבמחבלים.
במקביל יחצנ"י ברלנד, בזנסון ושותפיו, אכן ינסו לסייע ככל היותר למאבטחים שאכן לא יאפשרו גישה לאדם שכפי שחתמו על כך 26 מגדולי משפיעי אנ"ש מסוגל בשאט נפש וללא כל קושי לרמוס בריש-גלי על העבירות החמורות שבחמורות. לא לחינם הם מחתימים את ברלנד כל בוקר על מכתב חדש בסגנון זה. למעט כמובן ג'ובים שהם ינסו לארגן למקורבים ומלחכי פינכא ובני משפחותיהם, עד כמה שהדבר יתאפשר להם באמצעות שוחד או התיידדות אישית עם שומרים וכיוצא בכך כמיטב המסורת הברלנדית. לכלל החסידים, לבלאגן ולתוהו ובוהו הם כמובן יתנגדו בכל תוקף. עד כמה החסידים יהיו ממושמעים? לילות יגידו.

נתן בנזאסון ובני מחלב
למי שלא יודע: תכניתו של בזנסון ליום שאחרי השחרור המלא, במידה והוא אכן יגיע אי פעם, הוא להטיס אותו תיכף ומיד למקום רחוק בחוץ לארץ כדי שהעבירות החמורות שהוא יודע יותר מכל אחד אחר שהוא ללא כל ספק יעבור עליהם בפרהסיה – לא ייעשו במאה שערים אלא אי שם בחוף השנהב או בדרום קוריאה, רחוק מהביקורת הציבורית של מי שעדיין לא מבין ש"הצדיק הוא מעל עשרת הדברות". האם בזנסון בכלל יהיה רלוונטי אז, או שברלנד יתהפך עליו, כדרכו, ויאשים אותו בכל הסבל שברלנד סובל מאז שהוא נולד – ימים יגידו.
נתפלל על אחינו בית ישראל, וגם, כן רבותי, גם על נתן בזנסון המסכן והאומלל ששבוי חברתית ופסיכולוגית בידיו של אכזר ורודן, שיזכו באמת להשתחרר, ולא רק למעצר בית, שיזכו להשתחרר ולגמרי מכבלי אמונת הכזב באחד מהמטורפים מבין משיחי השקר שקמו לישראל מאז היותו לעם. "שלא אחד בלבד עמד עלינו לכלותינו", והרי "גדול המחטיאו יותר מן ההורגו", "והקדוש ברוך הוא מצילנו מידם".

להשאיר את ההערה שלך

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

%d7%96%d7%a7%d7%a0%d7%99_%d7%95%d7%97%d7%a9%d7%95%d7%91%d7%99_%d7%91%d7%a8%d7%a1%d7%9c%d7%91_%d7%91%d7%9e%d7%97%d7%90%d7%94_%d7%90%d7%93%d7%99%d7%a8%d7%94