בית וידאו טיפות פלא? עבריינות לשמה

טיפות פלא? עבריינות לשמה

1

החילול השם הנורא מתגבר והולך! ברלנד לא מפסיק לתעתע בתעלוליו ובדרך הוא רומס עד לעפר את כבוד הרבנות כבוד הצדיקים וכבוד התורה הקדושה!

בימים אלו סוערת התקשורת החילונית יחד עם מערכת הרפואה כאן בארץ, נוכח השגעון היומי של ברלנד. הם בעיניהם החילוניות רואים זאת כהפצת שגעונות ע"י רבנים וצדיקים חלילה, ושם ה' מתחלל בראש חוצות.

הסערה קמה נוכח ההזיה החדשה מבית ברלנד, של "טיפות פלאיות" שמרפאות את כל המחלות, וכך מפרסמים מאמיניו של ברלנד בכל רחבי הארץ: "טיפות הפלא מגן העדן', שיטפלו בכל מחלה, כולל סרטן, שיתוק, דימומים ומה לא, הטיפות יכולות להיות שלכם תמורת בסך הכל 100 שקלים לבקבוקון", עד כאן לשונה של מודעת הפרסומת ההזויה.

כלי הפרסום העיקרי של אנשי שובו בנים הוא כמובן האינטרנט, שם גם מתנהל עיקר השיח בין ברלנד למאמיניו, ומי שרוצה ברכה שהיא קללה מאותו רשע, צריך לשלוח הודעה לוואטסאפ האינטרנטי ורק שם הוא יוכל לקבל את תשובתו של ברלנד הטמא, כמפורסם בין אנשי שובו בנים. שם, באינטרנט הם מפרסמים כעת שיחות עידוד לקניית הטיפות המדומיינות שברלנד הטמא בירך אותם, והבטיח ריפוי מכל המחלות.

בשיחות מסבירים מאמיני ברלנד את הוראות השימוש בטיפות הפלא: "על החולה לשתות 20 טיפות בכל שעה עגולה במשך 40 יום, ולאכול עד שבע פעמים ביום מרק גזר, קישוא ובטטה". ואם לא היה כאן חילול ה' נורא ע"י פרסום ההזיות בציבור החילוני היינו צוחקים בכל פה.

אבל לדאבוננו הציבור החילוני לוקח את הפרסומים הללו ברצינות, ובבורותם תולים את הדמיונות ברבנים וצדיקים:

יו"ר הסתדרות הרוקחים, הזדעזע כששמע על כך לראשונה והזהיר: "אל תשתו מ'התרופה'".

"מדובר בעבריינות לשמה. ה'רפואות' האלה מתחילות בחטא ונגמרות בפשע. הטיפות האלו מפחידות אותי. זו הפקרות".

הוא הוסיף כי "אין לקנות 'תרופה' ממקור לא ברור. ואין להסתפק גם בהכשר – מהודר ככל שיהיה – המודפס על 'תרופה'. חייבים להופיע גם שם היצרן או היבואן וכתובתם ואישור ברור של משרד הבריאות שמדובר בתרופה".

גם מזכ"ל ההסתדרות הרפואית, הבהיר כי "אנחנו מתנגדים לכל תכשיר ה'מתחזה' להיות רפואי ואינו ניתן על ידי רופאים. מדובר בתופעה מסוכנת מאוד העלולה לגרום לנזק בלתי הפיך ואף לעלות בחיי אדם, שכן אין אנו יודעים מה מכיל התכשיר. אנו מצפים שמשרד הבריאות ימנע תופעות מעין אלו ויתערב לאלתר, שכן מדובר בעבירה בוטה על החוק".

ממשרד הבריאות נמסר כי "המסרים שיוחסו למוצר מַטְעִים ולא אושרו על ידינו. הפנייה הועברה לבדיקת הגורמים המוסמכים".

בני מחלב, דוברו של ברלנד, מסר בתגובה: "ברלנד נותן את הטיפות האלה כברכה, כמו שהוא נותן תפילה. מי שמאמין בזה – לוקח. אלה טיפות שהרב מברך אותן. פשוט מאוד. לא מעבר לזה. אבל יש לזה עלויות – בקבוקונים, מילוי, לסדר… אז יש עלות של 25-40 שקלים לבקבוק".

מתברר שלרשעות של ברלנד אין שום גבול, בו בזמן שהוא, החולה בנפש ובגוף, דואג לעצמו לרופאים וטיפולים רפואיים הטובים ביותר, ואינו סומך על טיפות הזויות ודמיוניות, הרי לחסידיו האומללים הוא מעניק ברוחב לב להתבוסס במחלותיהם ולדמיין על טיפות שמרפאות בפלאיות.

תגובה(1)

 1. אוי, זה נוראאא
  הלב מתפלץ מחילול ה' הנורא
  מחכים בכליון עיניים לראות את סופו של הרשע הזה
  אנשי ברלנד!
  אתם אלו שנותנים יד לבזיון תורתינו הקדושה
  איך לא תרעדו ?
  עדיף לגור בביקתה ולשתות מים עכורים מאשר לגרוף כסף על טיפות מ'גן עדן'
  תתבישו לכם!!!!!
  אנחנו, שומרי התורה והמצוות מוקיעים את המעשה הנפשע הזה

להשאיר את ההערה שלך

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

%d7%96%d7%a7%d7%a0%d7%99_%d7%95%d7%97%d7%a9%d7%95%d7%91%d7%99_%d7%91%d7%a8%d7%a1%d7%9c%d7%91_%d7%91%d7%9e%d7%97%d7%90%d7%94_%d7%90%d7%93%d7%99%d7%a8%d7%94