בית גדולי ישראל חבר מועצת חכמי התורה הגאון רבי שמעון בעדני "לא אמרתי שברלנד צדיק" צפו

חבר מועצת חכמי התורה הגאון רבי שמעון בעדני "לא אמרתי שברלנד צדיק" צפו

0

"אנחנו לא יודעים חשבונות שמים", אמר הרב בעדני לנחמן שלום היושב 'שבעה' על פטירת בנו

אחרי שבשבוע שעבר ביקר במוסדות 'שובו בנים' ובמלונית בה שוהה הרב ברלנד במעצר בית – הגיע חבר 'המועצת', הגר"ש בעדני, לנחם את ר' נחמן שלום, היושב 'שבעה' על פטירת בנו הפעוט • "אתה יודע מה החשבון של ה' יתברך? אסור להגיד זה בגלל זה", אמר הגר"ש •

מתוך האתרים בחדרי חרדים חרדים 10

מכה לעסקני 'שובו בנים': חבר מועצת חכמי התורה של ש"ס, הגאון רבי שמעון בעדני, הגיע הערב (שני) לנחם את ר' נחמן שלום, היושב 'שבעה' בעיר אלעד על פטירת בנו הפעוט בן ה-8 חודשים, שנמצא ביום חמישי האחרון במיטתו כשהוא ללא הכרה.

הגר"ש בעדני אמר: "אתה יודע מה החשבון של ה' יתברך? אתה רוצה לעזור לקב"ה? אסור להגיד זה בגלל זה. כנראה היה נשמה גבוהה".

גר"ש

נחמן שלום היה בעבר חבר בקהילת 'שובו בנים', פרש ממנה והוביל את המאבק במנהיג הקהילה, הרב אליעזר ברלנד, שהורשע בביצוע מעשים חמורים.ביום רביעי שעבר הגיע הגר"ש לביקור מיוחד אצל הרב אליעזר ברלנד, השוהה במעצר בית במלונית הממוקמת ליד לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים. וקודם לכן, בתחילת השבוע שעבר קיים חבר 'המועצת' ביקור חיזוק במוסדות 'שובו בנים'.

בשיחה שקיים קודם הגעתו עם נחמן שלום, אמר לו הגר"ש שכדי להסיר לזות שפתיים הוא יגיע לנחם מחוץ לעיר – דבר שאינו עושה.

כפי שדווח, הילד ישן במיטתו והוריו מצאו אותו ביום חמישי בצהרים ללא הכרה. הם מיד רצו עמו  לבית החולים 'זיו' הממוקם בסמוך לביתם, כשהוא מחוסר הכרה וללא דופק ונשימה. למרות ניסיונות ההחייאה ממושכים, לא נותר לרופאים אלא לקבוע, למרבה הצער, את מותו.

להשאיר את ההערה שלך

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

%d7%96%d7%a7%d7%a0%d7%99_%d7%95%d7%97%d7%a9%d7%95%d7%91%d7%99_%d7%91%d7%a8%d7%a1%d7%9c%d7%91_%d7%91%d7%9e%d7%97%d7%90%d7%94_%d7%90%d7%93%d7%99%d7%a8%d7%94